95/9/28
تعداد نظرات:0
11:16
شماره مطلب:139592820116
-A A +A
دبیر قرارگاه راهیان نور دانش آموزی استان:

تجلیل از خادمین راهیان نور دانش آموزی سال 94

دبیر قرارگاه راهیان نور دانش آموزی استان گفت:فردا 29 آذر در آیینی از عوامل اجرایی و خادمان راهیان نور دانش آموزی سال 94 تقدیر و تشکر بعمل می آید.

به گزارش بیست کهگیلویه و بویراحمد،فردا 29 آذر در آیینی از عوامل اجرایی  راهیان نور دانش آموزی سال 94 تقدیر و تشکر بعمل می آید.

سرهنگ ارجمند دبیر قرارگاه راهیان نور دانش آموزی استان گفت:راهیان نور دانش آموزی یکی از برنامه های فرهنگی و بسیار موثر در حوزه جنگ نرم دشمن و خصوصا انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان می باشد.

وی گفت :این برنامه که به تعبیر مقام معظم رهبری یک حرکت الهی و انقلابی است می تواند در بالا بردن روحیه انقلابی دانش آموزان نقش بسزایی داشته باشد.

دبیر قرارگاه راهیان نور دانش آموزی استان گفت: آشنایی با جنگ هشت سال دفاع مقدس ،ایثارگریهای از خودگذشتگی  ها و جانفشانی های شهدا ،جانبازان و ایثارگران گنجیه هایی است طلایی که هرچه ما بتوانیم نسل جوان را با این گنجینه آشنا کنیم قطعا انقلاب خودمان را بیمه کرده ایم و روحیه انقلابی ،جهاد ،ایثار و شهادت که دشمنان دقیقا این صفات و ویژگی ها را هدف قرار داده اند را نهادینه کنیم.

محمد لطیف ارجمند افزود:به همین منظور 29 آذر ماه سال جاری برنامه تجلیل از برترین های خادمین شهدا که امتیازات لازم را از طریق شاخص های ارزیابی توسط مسئولین مربوطه کسب کرده اند با حضور فرمانده قرارگاه راهیان نور ،فرماندهی سپاه فتح استان سردار بوعلی و جانشین قرارگاه مدیر کل آموزش و پرورش استان و مسئولین کمیته ها و اعضا محترم ستاد اجرایی بسیج دانش آموزی برگزار می شود و به تعداد 62 نفر از عوامل اجرایی تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی در آخر گفت: تجلیل واقعی از خادمان شهدا توسط خود شهدا انجام می شود قطعا کسانی هستند که گمنامانه تلاش کردند اما از بقیه مخفی ماندند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.