96/5/16
تعداد نظرات:0
08:58
شماره مطلب:139651628122
-A A +A

دانش آموز کهگیلویه وبویراحمدی رتبه 10کنکور تجربی کشور را کسب کرد

مهدی روانخواه متولد1377شهر یاسوج در گروه آزمایشی علوم تجربی رتبه 10کشور ویک منطقه 3 را کسب کرد.

به گزارش بيست كهگيلويه و بويراحمد،این داوطلب موفق گفت:در کلاسهای کنکور شرکت نکردم وتنها با مطالعه عمیق کتابهای درسی وتست زنی در کنکور شرکت کردم.

روانخواه گفت:در طول سال برنامه ریزی درسی داشتم و در شبانه روز براساس برنامه وبا کمک مشاور خود که یکی از برترین های کنکور بود 11ساعت مطالعه می کردم

وی که رتبه یک منطقه 3 را کسب کرده گفت:توکل به خداوند متعال-پشتکار خودم-برنامه ریزی مدون-همکاری وظیفه شناسانه پدر ومادرم باعث این موفقیت شد.

وی تأکید کرد:انجام عبادات واعمال دینی باعث نوعی آرامش خاص برای هر فعالیتی می شود که من از آن بهره بردم.

روانخواه که برگزیده رتبه اول مسابقه تفسیر قرآن در مسابقات دانش آموزی است گفت:توصیه من به داوطلبان کنکور داشتن همت پشتکار با توکل برخداوند متعال واستفاده از مشاوران مجرب است.

پدر ومادر روانخواه معلمند و وی فرزند نخست خانواده است وتنها خواهرش در پایه یازدهم تجربی درس می خواند.

محمد روانخواه پدر وی که از فرهنگیان بویراحمد ودارای لیسانس مدیریت و28سال سابقه خدمت در آموزش وپرورش دارد هم اکنون مدیر نمونه توحیدی یاسوج است گفت:بسیار خوشحالم که برنامه ریزی وهمت فرزندم نتیجه داد وخداوند را سپاسگزارم.

خانم کبری سادات قاسمیان دارای مدرک ارشد روانشناسی ودبیر مدارس یاسوج که مادر وی است گفت:مهدی با تلاش وکوشش خود قدردان زحمات پدر ومادر خود شد.

وی دانش آموز دبیرستان استعدادهای درخشان دوره دوم شهر یاسوج است که در سال پایانی در مدرسه غیردولتی دهخدا ادامه تحصیل داد .

روانخواه گفت:قصدارم در رشته پزشکی ادامه تحصیل دهم ولی مکان دانشگاه خود را انتخاب نکرده ام.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.