96/5/17
تعداد نظرات:0
13:57
شماره مطلب:139651728176
-A A +A
پيام مسئول سازمان بسيج دانش آموزي استان به مناسبت روز خبرنگار:

خبرنگاران با تمركز بر اشتراكات، هم گرايي و هم افزايي بيشتر را براي رشد نظام به ارمغان بياورند

مسئول سازمان بسيج دانش آموزي استان :خبرنگاران با تمركز بر اشتراكات، هم گرايي  و  هم افزايي  بيشتر را براي رشد  نظام   به ارمغان بياورند

به گزارش بيست كهگيلويه و بويراحمد،محمد لطيف ارجمند مسئول سازمان بسيج دانش آموزي استان و مسئول سابق بسيج رسانه استان طي پيامي ضمن تسليت سالروز شهادت شهيد صارمي ،روز خبرنگار را به خبرنگاران استان ،مديران مسئول ،سردبيران،عكاسان خبري،تصوير برادران ،روابط عمومي  ادارات ،نوشتاري ،گفتاري ،ديداري و اصحاب قلم و انديشه تبريك گفت.

وي افزود: روزخبرنگار فرصتي است تا اصحاب رسانه نسبت به اين وظيفه خطير كه مسئولان افسران جنگ نرم نظام مقدس اسلامي  هستند، توجه بكنند و رسالت عظيم خبرنگاري را در صداقت ،ايثار،از خودگذشتگي ،تقوا،خيرخواهي،نقد سازنده،  صراحت و شفافيت در خبر رامجدد يادآوري كنند.

مسئول سابق بسيج رسانه استان ابراز داشت: بي شك نقش رسانه در دنيا ي امروز بر كسي پوشيده نيست و رسانه ها به عنوان رکن چهارم تاثير زيادي در جامعه دارند.

محمد لطيف ارجمند گفت: ضمن تبريك اين روز به همه ي خبرنگاران عزيز وحدت و همدلي،تمركز بر اشتراكات ،نقد سازنده ،برخورداري ازعدم تخريب و رعايت تقواي رسانه اي با پيروي از قرآن و اهل بيت ،هم افزايي و هم گرايي براي رشد و بالندگي نظام اسلامي خصوصيات يك انسان ولايت مدار در عرصه هاي علمي ،فرهنگي،با تاسي از رهنمود هاي رهبري معظم را داشته باشند.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.