96/5/23
تعداد نظرات:0
09:34
شماره مطلب:139652328313
-A A +A

اخبار ورزشي دانش آموزي كهگيلويه و بويراحمد

بسته اخبار ورزشي دانش آموزي كهگيلويه و بويراحمد مهمترين اخبار مربوط به دانش آموزان استان را به آكاهي مخاطبان مي رساند.

به گزارش بيست كهگيلويه وبويراحمد،بسته اخبار ورزشي دانش آموزي كهگيلويه و بويراحمد مهمترين اخبار مربوط به دانش آموزان استان را به آكاهي مخاطبان مي رساند.

تیم دانش آموزی هندبال ابتدایی دهدشت عنوان نایب قهرمانی هندبال دانش آموزان پسر ابتدایی کشور را به خود اختصاص داد.

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه گفت: درمسابقات هندبال آموزشگاه های کشور در شهر شیراز تیم پایه ابتدایی پسران با قدرت به مقام  نایب قهرمانی کشور رسید.

وی افزود: برپایه این گزارش در آخرین روز رقابت های المپیاد فرهنگی- ورزشی دانش آموزان کشور ، تیم دانش آموزی شهرستان کهگیلویه به نمایندگی از استان کهگیلویه و بویراحمد پس از پشت سر گذاشتن حریفان قدرتمند خود در فینال رقابت های هندبال با نتیجه 10 بر 8 مغلوب تیم خوب اصفهان شد و عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.

در پی این موفقیت بزرگ سید لطف الله فروزان ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه پیام تبریکی صادر کرد

بسم الله الرحمن الرحیم

رویش جوانه های خودباوری در نسل های متوالی نوید فتح قله های بلند است که صد البته  فرزندان شهرستان کهگیلویه  شایستگی قرار گرفتن در فراز آنها در همه عرصه ها را دارد .

موفقیت ارزشمند در رقابت‌های هندبال دانش آموزی ابتدایی کشور  نشان از شایستگی و توانمندی فرزندان برومند این مرزو بوم دارد.

بی شک این مهم٬ نشان از لطف خدا، وجود انگیزه، همت٬ غیرت و خودباوری در شما آینده سازان است.
اینجانب ضمن قدردانی و تشکر از تلاش‌های همه مربیان، دست‌اندرکاران و خصوصاً دانش آموزان عزیزم، این موفقیت غرورآفرین را به  خانواده بزرگ آموزش و پرورش ، هندبالیست ها ، ‌خانواده‌های محترم ایشان، جامعه ورزشی شهرستان و استان  و مردم شریف شهرستان کهگیلویه  تبریک گفته و استمرار پیروزی و سربلندی همه قهرمانان و ورزشکاران را از خداوند متعال خواستارم.

قهرمانی تیم والیبال بسیج ورزشکاران یاسوج

مسابقات والیبال بانوان جام دختران حضرت فاطمه زهرا (س) با قهرمانی تیم بسیج ورزشکاران یاسوج به پایان رسید .

در این دوره از رقابت ها که با حضور تیم های بسیج جوانان یاسوج ،بسیج نوجوانان  یاسوج ،بسیج ورزشکاران سی سخت و حوزه حضرت زینب سی سخت به میزبانی شهر سی سخت برگزار شد ،پس از انجام شش بازی تیم والیبال بسیج جوانان یاسوج به مقام نخست رسید. بانوان بسیج ورزشکاران سی سخت دوم شد و بسیج نوجوانان یاسوج در مکان سوم این رقابت ها قرار گرفت .

**************************

 

دومقام و مدال برنز ره آور تیم نونهالان بوکس استان

تیم بوکس نونهالان استان در مسابقات قهرمانی کشور موفق به کسب دو مدال برنز شد.

تیم بوکس نونهالان استان کهگیلویه بویراحمد موفق به کسب دو مقام سومی و مدال برنز مسابقات شد.

در جریان رقابت های بوکس نونهالان کشور که با حضور 80 ورزشکار از 32 استان کشور از 17تا 19 مرداد ماه به میزبانی استان همدان در شهر همدان برگزار شد ،تیم بوکس استان موفق به کسب دو مقام سومی و مدال برنز مسابقات شد .

در این رقابتها امیر رضا نادری در وزن 32 کیلوگرم و آرین اژدری در وزن 48 کیلو گرم موفق به کسب دو مدال برنز این مسابقات شدند.

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.