96/7/3
تعداد نظرات:0
09:38
شماره مطلب:13967329326
-A A +A

همزمان با روزهای نخست سال تحصیلی اعضای بدن بانوی فرهنگی کهگیلویه وبویراحمد به بیماران نیازمند اهدا شد

در اقدامی خداپسندانه خانواده معلم زن مرگ مغزی در یاسوج به بیماران نیازمند اهدا شد.

به گزارش يست كهگيلويه و بويراحمد،خانواده خیراندیش مرحومه معصومه آقایی53ساله واز معلمان ابتدایی شهر یاسوج که بیش از20سال خدمت خالصانه وخیرخواهانه در مدارس یاسوج وروستاهای حومه داشت اعضای بدن وی را به بیماران نیازمند اهدا کرد.

محمدرضا ایرانی پور شوهر مرحومه که بازنشسته آبفای شهری است گفت:مرحومه خود کارت اهدای عضو داشت ودر محیط زندگی ومدرسه اعمال خیرخواهانه بویژه برای دانش آموزان نیازمند داشت.

ثریا آقایی معلم وخواهر مرحومه نیز گفت:وی خود بخشنده بود ودر انجام اعمال خیر پیشقدم می شد واینک مرگ وی نیز بازیبایی بخشش پایان یافت.

رابط پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی استان گفت:با تلاش تیم پیوند اعضای دانشگاههای علوم پزشکی شیراز در یاسوج 5عضو شامل2کلیه-2قرنیه وکبد وی از بدنش خارج وبرای پیوند به شیراز منتقل شد.

ساسان عباسی گفت:این مورد چهاردهمین اهدا عضو در سالجاری در کهگیلویه وبویراحمد است.

مرحومه معصومه آقایی از معلمان پرتلاش بویراحمد چند روز پیش در مسیر شیراز به یاسوج در محل پل ورود به استان براثر تصادف خودرو دچار مرگ مغزی شد ودخترش نیز در این حادثه جان سپرد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد در پی اقدام خیرخواهانه خانواده فرهنگی مرحومه آقایی پیام تسلیتی بمناسبت این اقدام  خداپسندانه بدین شرح صادر کرد:

((ومن احیاها فکانما احیاالناس جمیعا))

(هرکس انسانی را از مرگ نجات دهد گویا همه مردم را از مرگ نجات داده است)

(سوره مائده آیه 32)

خانواده محترم آقایی

در سایه لطف خداوند متعال ایجاد فرصت ادامه زندگی به دیگر انسانها هدیه الهی است که رفتن و سفر ابدی عزیز از دست رفته را برای همیشه ماندگار می کند. بخششی برگرفته از رحمت الهی و سیره ائمه اطهار (س) که ماندن در رفتن تجلی می یابد.

خانواده محترم آقایی با اقدامی خداپسندانه و خیرخواهانه اعضای بدن معلم عزیزمان که سالها عمر خود را در عرصه تعلیم وتربیت فرزندانمان سپری کرد وآخرین درسش ایثار بود را به بیماران نیازمند اهدا کرد.

در طلیعه مهر وبازگشایی مدارس وایام حزن واندوه محرم از دست دادن همکار گرامی  مرحومه معصومه آقایی غمی جانکاه برای خانواده محترم و بستگان –همکاران و دانش آموزان عزیز بویژه مردم شریف بویراحمد خاصه(مردم قدرشناس شهر یاسوج)است.

 با نهایت تأسف وتأثر این مصیبت را تسلیت عرض نموده وغفران الهی برای مرحومه و صبر وافر را از خداوند متعال برای آنان خواهانم و به پاس این عمل خداپسندانه از خانواده محترم آقایی تقدیر می نمایم.

 

هادی زارع پور

مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد

 

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.