96/7/3
تعداد نظرات:0
10:15
شماره مطلب:13967329332
-A A +A
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش در كهگيلويه و بويراحمد:

تحول در متون درسی مهمترین برنامه های آموزش و پرورش است

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش گفت: تحول در متن برنامه ها و متون درسی وتحول در نظام مدیریت آموزشگاهی از مهمترین برنامه های آموزش وپرورش است.

به گزارش بيست كهگيلويه و بويراحمد،عبدالرسول عمادی گفت: مبنا ومبدأ هر تحولی در آموزش وپرورش از مدرسه آغاز می شود مهمترین برنامه ما کاستن از واسطه ها و  توجه به اصل یعنی آموزش و پرورش است چرا که در برخی موارد در نظام آموزشی واسطه های زیادی وجو دارد.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش با اشاره به پرسش مهر رییس جمهور گفت: رییس جمهور در پرسش مهر چند نکته مهم را مد نظر قرار داده اند که اخلاق، مدارا و مشارکت در پرسش مهر رییس جمهور مهمترین این موارد است.

وی ادامه داد: توجه به مدرسه، مدیریت و توجه به توسعه اخلاق و گنجاندن اخلاق در متن آموزش و پرورش از اولیت های ماست و وزارت آموزش و پروش در سال تحصیلی جدید دو مسئله را مهم تلقی کرده است یکی تعهد در بطن و برنامه های درسی و دیگری تحول در نظام مدیریتی آموزش و پرورش است.

عمادی تصریح کرد: مهمترین برنامه ما کاستن از واسطه ها و  توجه به اصل یعنی آموزش و پرورش است چرا که در برخی موارد واسطه های زیادی وجو دارد.

زنگ مهر و مقاومت صبح امروز در مدرسه پسرانه شاهد با حضور رییس سازمان سنجش وزارت  آموزش و پرورش، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار بویراحمد و برخی از مدیران استانی برگزار شد در پایان این مراسم از کتاب برنامه های عملیاتی و شاخصه های سیاسی رونمایی شده همچنین استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور در کلاس درس اقتصاد مقاومتی و مفهوم آن را برای دانش آموزان و مسئولانی که روی نیمکت های نشسته بودند توضیح داد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.